Комп'ютерна вишивка

 

Комп'ютерна вишивка

Комп'ютерна вишивка - це один з найпопулярніших видів нанесення логотипу на рекламний текстиль. За допомогою вишивки на рекламний текстиль наносяться будь-які написи, логотипи, шеврони і інші елементи корпоративного стилю або розпізнавальні знаки компанії. Машинна вишивка - автоматизований спосіб нанесення зображення на різні види тканин. Машинна вишивка зводить ручну роботу до мінімуму, виробляючи якісне нанесення логотипу. За допомогою сучасної машинної комп'ютерної вишивки можна легко передати Ваш фірмовий стиль. Широка колірна гамма ниток дозволяє наносити логотипи будь-якої складності.

Машинна вишивка

Машинна вишивка дозволяє виготовити будь-яку кількість виробів високої якості, стійких до погодних умов, пранні, а також будь-яких інших зовнішніх впливів. Сучасна комп'ютерна вишивка є повністю автоматизований процес, коли робота виконується за допомогою спеціальної програми, заданої на основі ескізу вишивки. Малюнки з урахуванням особливостей машини та кожного конкретного замовлення готують професійні художники-дизайнери. Завдяки високій кваліфікації співробітників ТОВ "Грейт Сувенір", ескізи і необхідне програмне забезпечення для автоматизації роботи створюються в найкоротші терміни, а в результаті виходить якісна машинна вишивка на одязі, вишивка на рушниках або інших предметах і аксесуарах. Одна з найбільш затребуваних сьогодні послуг - це нанесення елементів корпоративної символіки на одяг. Вишивка логотипу користується популярністю серед різних компаній. В умовах жорсткої конкуренції компанії хочуть виділятися на тлі інших фірм, і часто використовують корпоративний стиль в одязі співробітників. Вишивка логотипу на спецодязі є затребуваною в сучасному світі. Вишивка логотипу здійснюється на рушниках, бейсболках, футболках, постільній білизні. Логотип, барвисто і якісно виготовлений, привертає увагу і стає ефективним джерелом інформації про вашу компанію, а також елегантним елементом одягу.

Перелік послуг, що надаються компанією ТОВ "Грейт Сувенір" в області комп'ютерної вишивки на крої та готових виробах на замовлення включає наступне:

  • Машинна вишивка на крої;
  • Вишивка на будь-якому матеріалі - трикотажі, замші, шкірі, шовку, плащової тканини, оксамиті, махра;
  • Вишивка на бейсболках;
  • Вишивка на футболках;
  • Вишивка на одязі;
  • Машинна вишивка на готових виробах;
  • Машинна вишивка прапорів;
  • Виготовлення шевронів, нашивки, гербів, вимпелів ;
  • Розробка вишивальних програм.