Сувенірна продукція від промо до преміум класу.

Сувенірна продукція.

Сувенірна продукція з логотипом компанії найбільш популярний вид товару на ринку України серед брендованих товарів. Основним видом діяльності ТОВ «Грейт Сувенір» є виробництво і прямі поставки сувенірної продукції зі країн Європи і Китаю. Наша компанія вже довгий час успішно працює з багатьма рекламними агентствами, продуктивними компаніями, теле і радіокомпаніями. Завдяки великому досвіду та злагодженості команди, ми пропонуємо індивідуально рекламно-сувенірну або промо продукцію, яка найбільш ідеально підійде для досягнення Ваших цілей.

Вся представлена ​​на сайті продукція під нанесення логотипу або індивідуального дизайну. Для зручного пошуку потрібного найменування товару на сайті створені категорії і підкатегорії на різну тематику і призначення, це значно заощадить Ваш час і не дасть загубитися в розмаїтті продукції. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором цікавить сувеніра, нададуть повну інформацію про характеристику вироби, розмірі і методі нанесення.

На сайті відображено наявність рекламно сувенірної продукції на складі, а також представлено сувенірну продукцію під замовлення по Європейським каталогом, яку можна доставити в короткі терміни в Україну. Компанія «Грейт Сувенір» пропонує дуже великий вибір популярної рекламно сувенірної продукції оптом, такий як ручки, брелоки, текстиль, а також вишукані шкіряні вироби, VIP-подарунки.

Промо сувеніри з логотипом.

Промо сувеніри з логотипом оптом, є ефективним інструментом для успішного проведення рекламних акцій з просування нового продукту або послуги, підвищення попиту на вже існуючий товар компаній. Не одна Виставку або зустріч не проходить без роздачі недорогих рекламних сувенірів з логотипом, з їх допомогою відвідувачі знайомляться з новими компаніями, складають певне уявлення про рід діяльності, сфері послуг на ринку. Завжди приємно отримати не тільки буклет з контактною інформацією, а й ручку з нанесенням фірмової символіки, яку відразу можна використовувати для важливих нотаток.

Наша компанія пропонує весь спектр послуг з нанесення логотипу: тамподрук, шовкографія, деколь, сублімація, а також комп'ютерну вишивку на всіх видах текстильної продукції. У нас Ви можете придбати готову продукцію з логотипом зі складу протягом 3-5 робочих днів. Наші співробітники запропонують оптимальний варіант нанесення для певного виду продукції, підготують макети, Вам тільки залишиться вибрати потрібний варіант.

Рекламно-сувенірна продукція оптом

Ключове завдання ТОВ «Грейт Сувенір» - завжди йти назустріч клієнтам. Знаючи як важливо час, ми намагаємося максимально швидко і якісно вирішити поставлені перед нами завдання. Ми пропонуємо, замовити подарунки і сувеніри оптом зі складу в Києві. Прямі контакти з виробниками сувенірної продукції з країн Європи та Китаю, дають можливість надавати клієнтам не тільки широкий вибір сувенірів, але і доставку великих тиражів під замовлення. У Вас є можливість замовити сувенірну продукцію оптом - тим самим вигідно, вкладаючи, кошти в рекламу компанії або якщо Ваша компанія активно мотивує співробітників бонусними програмами.

У каталозі наших товарів завжди є в наявності велика кількість промо-сувенірів оптом, а також величезний вибір оригінальних подарунків і ексклюзивних сувенірів під нанесення логотипу.

Велику роль при покупці продукції на ринку грає сезонність: улітку популярно купувати текстильні вироби оптом, восени активно купують парасолі тростини оптом, а взимку утеплюються в'язаними виробами. У нашому каталозі також представлені позасезонні варіанти для подарунків, наприклад, екологічні. На сайті представлені варіанти різноманітних еко ручок і еко блокнотів на пружинці або еко блокноти на гумці. Еко сувеніри оптом дешевий і практичний варіант при покупці рекламно сувенірної продукції, з їх допомогу Ви сформуєте позитивний образ компанії, яка піклується про навколишнє середовище. При оптових закупівлях промо сувенірів і подарунків наша компанія пропонує особливі умови за партнерською програмою і гнучку систему знижок. Замовлення сувенірної продукції оптом в ТОВ «Грейт Сувенір» - це правильне рішення для вашого бізнесу!